Práce a podnikání

Práce a podnikáníZavřít

Úvodní stránkaPráce a podnikáníVolná místa → IT - vývoj aplikaci a systému
Pracovník technické podpory(specialista) - Junior/Senior
22 000  Kč  za měsíc

Inzerát

Firma: SODATSW spol. s .r.o.
Vzdělání: Střední
Věk: 18+
Jazyky: CZ
Místo pracoviště: Brno
Typ pracovního poměru: plný úvazek
Společnost SODATSW spol. s r.o. se sídlem v Brně hledá technického specialistu pro rozšíření týmu podpory produktů (support). Jedná se o poporu softwarových produktů softwarových produktů z dílny vývojového oddělení SODATSW, se zaměřením zejména na bezpečnou autentizaci, šifrování dat, auditování a správu IS/IT. p>

Náplň práce:
Poskytování technické podpory
Testování a analýza problémů
Tvorba manuálů a udržování KB
Školení zákazníků
Dokumentační činnost
Komunikace s programátory při řešení problémů

Typ pracovního poměru:
Zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
Smlouva na dobu určitou (6 měsíců) s následujím převodem na dobu neurčitou
Práci nelze vykonávat při studiu
Nástup možný ihned, nebo dohodou

Požadujeme:
VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
Výborná znalost operačních systémů MS Windows
Samostatnost, analytické schopnosti, logické myšlení, vlastní iniciativu, pečlivost, spolehlivost, schopnost práce pod minimálním dohledem
Praxe v oboru IT, alespoň 3 roky
Alespoň pasivní znalost anglického jazyka
Výhodou jsou znalosti problematiky bezpečnosti a správy v oblasti IT
Výhodou je praxe v oboru, alespoň 3 roky

Nabízíme:
Práci s velmi dobře zavedenými produkty
Možnost vzdělávání při práci s nejnovějšími technologiemi
Příjemné pracovní prostředí, neformální a přátelská atmosféra ve firmě, mladý kolektiv
Flexibilní pracovní doba, nekuřácké prostředí
Zaměstnanecké výhody – stravenky, kurzy angličtiny, příspěvek na sport, školení, odměny dle příjmu firmy
Práci v blízkosti centra Brna

Platové ohodnocení:
20.000 – 28.000,- Kč měsíčně

Podmínky výběrového řízení:
Strukturovaný profesní životopis pište emailem na: jobs@sodatsw.cz
Osobní pohovor (2 kola)

Kontakty

 Jak odpovídat na inzeráty :

  1. Do textu odpovědi je zakázáno vkládat HTML příkazy.

  2. Uvedená email adresa se ukáže majiteli inzerátu současně s odpovědí.

  3. Odpovědi odporující zákonům ČR budou odstraněny.

  4. Nepovolujeme propagaci www stránek.

Telefon: 543236177
Lokalita: Jihomoravský kraj
E-mail: ****@sodatsw.cz
www: http://www.sodatsw.cz
Zobrazit všechny inzeráty s tímto telefoním číslem (1)
Zobrazit všechny inzeráty s touto emailovou adresou (1)

Datum: Středa, 16 Prosinec 2009
Zobrazení = 64542
Poznamenat Vytisknout Odeslat Připomenout Oznámit o porušováni pravidel

Servis automatickych prevodovek Autoservis Praha 3
Joomla SEO powered by JoomSEF